Pizza İpli Oto Koku

Pizza İpli Oto KokuPizza İpli Oto KokuPizza İpli Oto Koku
1.000 ADET :
1400.00 TRY
  • Grafik Tasarımda Destek
  • Ön / Arka Farklı tasarım olabilir.
  • Min. Baskı 1.000 adet
  • Çift yön Renkli Baskı
  • Özel Kesim yapılabilir.
  • Parfümlü veya Meyve aromalı esanslar,
  • 13 - 15 iş günü termin süresi

  • FİYATLARA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

Minimum 1.000 adet sipariş verilebilir. Ön ve Arka farklı tasarım yapılabilir. Ancak 1.000 adet tek tasarım olarak üretilir.

Evet, kendi logonuzu, markanızı, modelinizi ve tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

COCO-ÇAM-ÇİLEK-ELMA-KARIŞIK MEYVE-KAVUN-LAVANTA-LİMON-MANGO-OKYANUS-SAKIZ-TROPİK MEYVE-VANİLYA-BAMBOO (ODUNSU)- ÇİLEKLİ MILKSHAKE-HOLLYWOOD-JEUNE-ONE MILLION-RAİN FOREST-ROCHAS

Tasarım ücreti yoktur.
Pizza İpli Oto Koku
Pizza İpli Oto Koku imagesPizza İpli Oto Koku imagesPizza İpli Oto Koku images

etiketler : oto kokusu, auto smell, logo, araç, baskılı, autoduft,

Pizza, fast food ve restaurant hizmeti veren markalar, müşterilerine hediye etmek ve marka farkındalığını arttırmak için ipli oto kokuları kullanabilirler. Bu kokular, müşterilerin araçlarında uzun süre kalıcı olacak ve markalarını anımsatacaktır. İpli oto kokuları, araçların aynalarına takılabilecek şekilde tasarlandığından, müşterilerin araçlarında dikkat çekici bir görünüm sağlar. Bu sayede, müşterilerin araçlarında geçirdikleri süre boyunca markalarını görerek, marka farkındalığını arttırılabilir. Pizza, fast food ve restaurant hizmeti veren markalar, müşterilerine ipli oto kokuları hediye etmek için özel tasarımlar yapabilirler. Bu sayede, müşterilerin araçlarında uzun süreli kalmaları sağlanabilir ve markalarının marka değerinin artırılmasına yardımcı olunabilir. Özel tasarımlar yaparak, müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ürünlerin kişiselleştirilmesi de mümkündür. Pizza, fast food ve restaurant hizmeti veren markalar, ipli oto kokularını müşterilerine hediye etmek istediklerinde, Yoma Promosyon'tan toptan fiyatlarla alım yaparak, istedikleri kalitede ipli oto kokuları yaptırabilirler. Ayrıca, grafik tasarım desteği ve özel kesim seçeneklerini de sunuyoruz.

Kategori
Ürün Kodu yoma0058

Benzer Ürünler

Kaliteli
Hizmet
Hızlı
Teslimat
Telif Hakları Saklıdır. @2024