Piyano İpli Oto Koku

Piyano İpli Oto KokuPiyano İpli Oto KokuPiyano İpli Oto Koku
1.000 ADET :
1400.00 TRY
  • Grafik Tasarımda Destek
  • Ön / Arka Farklı tasarım olabilir.
  • Min. Baskı 1.000 adet
  • Çift yön Renkli Baskı
  • Özel Kesim yapılabilir.
  • Parfümlü veya Meyve aromalı esanslar,
  • 13 - 15 iş günü termin süresi

  • FİYATLARA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

Minimum 1.000 adet sipariş verilebilir. Ön ve Arka farklı tasarım yapılabilir. Ancak 1.000 adet tek tasarım olarak üretilir.

Evet, kendi logonuzu, markanızı, modelinizi ve tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

COCO-ÇAM-ÇİLEK-ELMA-KARIŞIK MEYVE-KAVUN-LAVANTA-LİMON-MANGO-OKYANUS-SAKIZ-TROPİK MEYVE-VANİLYA-BAMBOO (ODUNSU)- ÇİLEKLİ MILKSHAKE-HOLLYWOOD-JEUNE-ONE MILLION-RAİN FOREST-ROCHAS

Tasarım ücreti yoktur.
Piyano İpli Oto Koku
Piyano İpli Oto Koku imagesPiyano İpli Oto Koku imagesPiyano İpli Oto Koku images

etiketler : oto kokusu, auto smell, logo, araç,

Müzik aletleri satan markalar için ipli oto kokuları hediye etmek, markanızı tanıtmak ve marka değerinizi arttırmak için ideal bir seçenektir. İpli oto kokuları, araçların aynasına asılabilir şekilde tasarlandığından, hediye edilenlerin araçlarında dikkat çekici bir görünüm sağlar. İpli oto kokularının tasarımında logonuz veya firmanızın ismi yer alarak markanızı tanıtabilirsiniz. Özel tasarımlar yaparak, hediye edilenlerin araçlarında uzun süreli kalmanızı sağlayabilir ve marka değerinizi arttırabilirsiniz. Yoma Promosyon olarak, ipli oto kokularının yanı sıra birçok farklı promosyon ürünü de üretir ve satışını yaparız. Özel tasarımlar yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ürünlerimizi kişiselleştirebilir ve marka değerinizi arttırabiliriz. Müzik aletleri satan markalar için ipli oto kokuları hediye etmek isterseniz, toptan alım yaparak daha uygun fiyatlı ürünler elde edebilirsiniz. Ayrıca grafik tasarım desteği ve özel kesim seçenekleri de sunulmaktadır. İstediğiniz özelliklerde ve kalitede ipli oto kokusu için bizden teklif alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori
Ürün Kodu yoma0008

Benzer Ürünler

Kaliteli
Hizmet
Hızlı
Teslimat
Telif Hakları Saklıdır. @2024