İpli Oto Kokusu t-7

İpli Oto Kokusu t-7
1.000 ADET :
1400.00 TRY
  • Grafik Tasarımda Destek
  • Ön / Arka Farklı tasarım olabilir.
  • Min. Baskı 1.000 adet
  • Çift yön Renkli Baskı
  • Özel Kesim yapılabilir.
  • Parfümlü veya Meyve aromalı esanslar,
  • 13 - 15 iş günü termin süresi

  • FİYATLARA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

Minimum 1.000 adet sipariş verilebilir. Ön ve Arka farklı tasarım yapılabilir. Ancak 1.000 adet tek tasarım olarak üretilir.

Evet, kendi logonuzu, markanızı, modelinizi ve tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

COCO-ÇAM-ÇİLEK-ELMA-KARIŞIK MEYVE-KAVUN-LAVANTA-LİMON-MANGO-OKYANUS-SAKIZ-TROPİK MEYVE-VANİLYA-BAMBOO (ODUNSU)- ÇİLEKLİ MILKSHAKE-HOLLYWOOD-JEUNE-ONE MILLION-RAİN FOREST-ROCHAS

Tasarım ücreti yoktur.
İpli Oto Kokusu t-7
İpli Oto Kokusu t-7 images

etiketler : oto kokusu, auto smell, logo, araç, autoduft,

E ticaret yapan firmalar, müşteri memnuniyetini ve marka farkındalığını arttırmak için ipli oto kokuları hediye etmeyi düşünebilirler. Bu kokular, müşterilerin araçlarında uzun süre kalıcı olacak ve firmaların markalarını anımsatacaktır. İpli oto kokuları, araçların aynalarına takılabilecek şekilde tasarlandığından, müşterilerin araçlarında dikkat çekici bir görünüm sağlar. Bu sayede, müşterilerin araçlarında geçirdikleri süre boyunca firmaların markalarını görerek, marka farkındalığını arttırılabilir. E ticaret yapan firmalar, müşterilerine ipli oto kokuları hediye etmek için özel tasarımlar yapabilirler. Bu sayede, müşterilerin araçlarında uzun süreli kalmaları sağlanabilir ve marka değerinin artırılmasına yardımcı olunabilir. Özel tasarımlar yaparak, müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ürünlerin kişiselleştirilmesi de mümkündür. E ticaret yapan firmalar, ipli oto kokularını müşterilerine hediye etmek istediklerinde, Yoma Promosyon'tan toptan fiyatlarla alım yaparak, istedikleri kalitede ipli oto kokuları yaptırabilirler. Ayrıca, grafik tasarım desteği ve özel kesim seçenekleri de sunulmaktadır. Böylece, müşterilerine değer katacak ve marka farkındalığını arttıracak ipli oto kokuları elde edilebilir.

Kategori
Ürün Kodu yoma0074

Benzer Ürünler

Kaliteli
Hizmet
Hızlı
Teslimat
Telif Hakları Saklıdır. @2024