GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Gizlilik Politikası

 

Yoma Promosyon olarak, gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız bilgi türlerini ve bunların nasıl kullanıldığını ve saklandığını özetlemektedir.

 

Bilgi koleksiyonu

 

Adınız, e-posta adresiniz ve sağlamayı seçtiğiniz diğer bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, web sitemiz aracılığıyla bize gönüllü olarak sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz. Bu bilgiler, size talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak ve sizinle iletişim kurmak için kullanılmaktadır.

 

Çerezler ve İzleme Teknolojileri

 

Web sitemizin işlevselliğini geliştirmek ve nasıl kullanıldığını daha iyi anlamak için tanımlama bilgileri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz. Çerezler, cihazınızda depolanan ve web sitemizi kullanımınızı izlememize izin veren küçük metin dosyalarıdır. Tarayıcı ayarlarınızdan tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz, ancak bu, web sitemizin işlevselliğini etkileyebilir.

 

Veri depolama

 

Kişisel bilgileriniz güvenli sunucularda saklanır ve yetkisiz erişime karşı korunur. Kişisel bilgilerinizi korumak için endüstri standardı güvenlik önlemlerini uyguluyoruz, ancak internet üzerinden iletilen hiçbir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz.

 

Bilgi Paylaşımı

 

Kişisel bilgilerinizi pazarlama amacıyla üçüncü şahıslara satmayız veya kiralamayız. Bilgilerinizi, web sitemizi işletmemizde bize yardımcı olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz, ancak bu sağlayıcıların bilgilerinizin gizliliğini korumaları gerekmektedir.

 

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

 

Bu Gizlilik Politikasında zaman zaman değişiklikler yapabiliriz. Değişiklik yaparsak, güncellenen politikayı web sitemizde yayınlayacağız ve bu sayfanın üst kısmındaki tarihi güncelleyeceğiz. Herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, güncellenen politikayı kabul ettiğinizi gösterir.

 

Bize Ulaşın

 

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@yomapromosyon.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kaliteli
Hizmet
Hızlı
Teslimat
Telif Hakları Saklıdır. @2024